Volkan Babacan: Sevilla, tecrübes..

Volkan Babacan: Sevilla, tecrübesiyle, bütçesiyle bizden daha üst bir takım

  • 17/08/2017 - 16:31
  • 901

Volkan Babacan Sevilla maç sonrası açıklamada bulundu

Volkan Babacan: Sevilla, tecrübesiyle, bütçesiyle bizden daha üst bir takım. Başakşehir’in milli kalecisi Volkan Babacan, dün oynanan Sevilla maçından sonra bugün açıklamalarda bulundu.

Sevilla ile oynanan karşılaşma hakkında konuşan Babacan, güçlerinin doğrultusunda yapabileceklerini bildiklerini ifade ederek, “Sevilla, tecrübesiyle, bütçesiyle, Avrupa Kupalarındaki tecrübesiyle bizden çok daha üst bir takım. Ama biz oradaki maçta elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sonucu da hep birlikte göreceğiz” dedi.

Volkan Babacan Sevilla maç sonrası açıklamada bulundu

Deplasman maçının zor olacağını da ifade eden Babacan, “Sevilla gibi bir takıma karşı orada bu sonucun üstüne çıkabilmek kolay değil. Öncelikle bir Karabük spor maçımız var. Ligi belli bir sırada bitiremezseniz, bu tarz organizasyonlara gidemiyorsunuz. Lig maçı da çok önemli” dedi. Son olarak milli takıma değinen Babacan, “Yeni bir hocamız var. Telafisi olmayan maçlar oynayacağız. Çok kritik 2 maç var önümüzde. Bu 2 maçtan 6 puanla ayrıldığımız takdirde 2018 Dünya Kupasında yer alacağımıza inanıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaçakbahis Spor Haberler

YORUMLAR
    YORUM YAZ
    • İSİM
    • E-POSTA
    • YORUMUNUZ