Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti ..

Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Tahmini Analiz

  • 23/03/2018 - 12:53
  • 282

Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Tahmini Genel Analiz

23 Mart 2018 Cuma Maç Tahmini /Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Tahmini Genel Analiz Türkiye Dünya kupası biletini kaçırdıktan sonra artık yeni şeyler yapması gerekiyor. Lucescu tahmin ettiğimiz gibi görevinden ayrılmadı çünkü çok iyi bir kontratı bulunuyor. Neden gidip macera arasın ki? Kadroya baktığımızda Avrupadaki temsilcilerimizin formda olması bizleri sevindiriyor.

Cengiz Ünder-Enes Ünal-Cenk Tosun nazar değmesin çok başarılı gidiyorlar. Çağrılmayan Harun Tekin- Burak Yılmaz-Caner Erkin-Arda Turan gibi oyuncular bu kez yoklar. Ömer Bayram-Emre Akbaba-Abdulkadir-Yusuf Yazıcı gibi oyuncular değişik bir yenilenme havası yaratıyorlar.

Türkiye – İrlanda Cumhuriyeti Maç Tahmini Genel Analiz

İrlanda Sırbistan’ın ardından Galler, Avusturya gibi takımları ekarte ederek Dünya kupası bileti alan takımlardan bir tanesi. Fizik olarak cidden üstün bir takım. O’Neill yönetiminde ne oynadıklarını çok iyi biliyorlar. Ağırlıklı Ada futbolunun bir karması havasını verdikleri için kesinlikle fit ve hedefe koşan oyuncular kadrosunda bulunuyor. 10 maçlık performansına baktığımız zaman 8 maç 2.5 altı sonuçlarla bitti. Bu belki maç öncesinde ekstra bilgi olarak akıllarınızda kalsın.

Türkiye zorlansa bile kazanabilir.

YÜKSEK ORANLARLA VE GÜVENİLİR BAHİS SİTESİNDE HEMEN OYNA

Kaçak Bahis Maç Analiz

YORUMLAR
    YORUM YAZ
    • İSİM
    • E-POSTA
    • YORUMUNUZ