Trabzonspor Milan’ın teklif..

Trabzonspor Milan’ın teklifini kabul etmedi

  • 04/09/2017 - 17:18
  • 838

Trabzonspor Milan’ın teklifini kabul etmedi Trabzonspor’da son dönemde öne çıkan en önemli yıldızlardan olan genç oyuncu Yusuf Yazıcı, dünyanın dev kulüplerinin radarına çoktan girdi bile Trabzonspor, İtalyan devi Milan’ın Yusuf Yazıcı için yaptığı 10 milyon Euro’luk teklifi kabul etmedi, “Bir yıl daha oynasın, değerini iki katına çıkarır.” değerlendirmesi yaptı.

İtalyanların, Trabzonspor’a verdikleri Kucka’yı arayıp Yusuf için olumlu yanıt aldıktan sonda Trabzonsporlu yöneticilerle iletişime geçtikleri kaydedildi. 10 milyon Euro’luk teklifi masaya bırakan Milan yetkililerinin bu önerisi karşısında Bordo-Mavililer, kendi aralarında bir toplantı gerçekleştirdi.

Trabzonspor Milan’ın teklifini kabul etmedi

Son dönemde yıldızı parlayan Yusuf Yazıcı için Trabzonspor’un kapısını çalan İtalya’nın dünya devi takımı Milan, 10 milyon Euro’luk teklif yaptı. Teknik direktör Ersun Yanal’la görüşen Başkan Muharrem Usta, “Henüz gelişimini tamamlamadı” yanıtını alınca teklife olumsuz cevap verdi.
Trabzonspor’da son dönemde öne çıkan en önemli yıldızlardan olan genç oyuncu Yusuf Yazıcı, dünyanın dev kulüplerinin radarına çoktan girdi bile.

Trabzonspor Milan’ın teklifini kabul etmedi

Son yıllarda kaybetse de dünya kulüpleri arasında her zaman çok önemli bir yeri olan Milan’ın, Yusuf’u transfer etmek için Bordo-Mavili kulübün kapısını çaldığı öğrenildi. İtalyanlar’ın, Trabzonspor’a verdikleri Kucka’yı arayıp Yusuf için olumlu yanıt aldıktan sonda Trabzonsporlu yöneticilerle iletişime geçtikleri kaydedildi. 10 milyon Euro’luk teklifi masaya bırakan Milan yetkililerinin bu önerisi karşısında Bordo-Mavililer, kendi aralarında bir toplantı gerçekleştirdi. 10 milyon Euro’luk teklifi oldukça cazip olduğunu düşünen yöneticiler, teknik direktör Ersun Yanal’ın da fikrini aldı. Yanal, “Yusuf Yazıcı henüz gelişimini tamamlamadı. Bir yıl daha oynasın, değerini zaten iki katına çıkartır. Satmayalım” şeklinde görüş belirtti.

Başkan Muharrem Usta’nın da Yanal’ın bu değerlendirmesini dikkate alıp Milan’ın yetkililerine “Satmıyoruz” yanıtını verdiği ifade edildi.

TRABZONSPOR’DA ÇOK MUTLUYUM”

Şu anda Milli Takım’da olan Yusuf Yazıcı da Trabzonspor’da çok mutlu olduğunu, şampiyonluk görmeden hiçbir yere gitmeye niyeti olmadığını belirtip, “Çok teklifler geldiği bana söyleniyor ama ben Trabzonspor’da gelişimimi tamamlamak istiyorum. Kafamı şu an karıştırmak istemiyorum, işime odaklanmak istiyorum” şeklinde konuştu.

kacakbahis5 Spor Haberler

YORUMLAR
    YORUM YAZ
    • İSİM
    • E-POSTA
    • YORUMUNUZ