SABRİ SARIOĞLU PATLAMASI

SABRİ SARIOĞLU PATLAMASI

  • 27/08/2017 - 18:11
  • 984

SABRİ SARIOĞLU PATLAMASI Göztepe adına Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada ise adeta Sabri Sarıoğlu patlaması yaşandı. İşte Sabri Sarığoğlu’nun sözleri ve Sabri Sarıoğlu için tepkiler

SABRİ SARIOĞLU PATLAMASI

Maçın ardından konuşan Sabri, “Bugün zor bir maç olacağını biliyorduk. Trabzonspor yeni transferleriyle iyi bir takım oldu. Ama bugün biz oyun disiplininden kopmazsak kazanacağımızı biliyorduk.

“Takım arkadaşlarım yüzde yüz konsantre ile oynadı. Kazandığımız için çok mutluyum. 3 gol attık ama 3 tane daha atabilirdik. Daha yeni bir takımız. Çok daha iyi olacağız.”

Mental olarak hiçbir şey kaybetmedim. Hala ilk günkü gibi futbolu seviyorum. Hala ilk gün olduğu kadar çalışıyorum. Ben kendimi her zaman hazır tutuyorum. İlk profesyonel olduğumda da aynısını yapıyordum.

“Şimdi de aynısını yapıyorum. Göztepe’ye faydalı olmak için elimden geleni yapacağım. Yapabileceğimi de biliyorum”

SABRİ SARIOĞLU PATLAMASI

Galatasaray’dan ayrılarak Göztepe’ye imza atan Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu, Instagram’dan kendisine gelen eşi Sabri Sarıoğlu ile ilgili bir yorumu takipçileriyle paylaştı. Göztepe’ye transfer olan ve bir Göztepe taraftarının Sabri için övgü dolu yorumlarını paylaşan Yağmur Sarıoğlu, mesajın altına “imzamı atarım net” ifadesini bıraktı.

SABRİ SARIOĞLU PATLAMASI

Sabri’yi neden mi çok seviyorum.. Gece yarısı restoran basmaz, gazeteci dövmez, kadınları aşağılamaz, mafya özentisi gibi dolaşmaz, özür dilemekten gocunmaz, aç gözlülük yapmaz, taraftarını utandırmaz, ihanet etmez, vefalıdır, armasını satmaz, maçta oynamamazlık yapmaz, onca dalga geçilmeye, aşağılanmaya rağmen küsmez, oyna dersin oynar, otur dersin oturur, kaptan yaparsın takar bandı koluna, çıkar dersin kırılsa da hissettirmez, 15 yıl forma giyer yine de yaranamaz, adam gibi veda bile edilmez yine de ses etmez.. Ve Son 15 yılda oynayan en iyi 5 türk sağ bek söyle deseniz o listeye de her türlü girer. Benim sebeplerim bunlar, ve çok merak ediyorum sevmeyenlerin sebebi ne? 15 yıl içinde bazen ortaları tribüne gidiyo, arada şut çekiyo taça gidiyo diye mi? Göztepemizle ilk maçını iple çekiyorum 🙂 iyi geldin deli reis!

Kacakbahis5 

YORUMLAR
    YORUM YAZ
    • İSİM
    • E-POSTA
    • YORUMUNUZ