FB-GS Derbi Hakkında Tüm Cevapla..

FB-GS Derbi Hakkında Tüm Cevaplar

  • 10/03/2018 - 12:56
  • 555

FB-GS Derbi Hakkında Tüm Cevaplar

FB-GS Derbi Hakkında Tüm Cevaplar Derbiye sayılı günler kaldı Fenerbahçe şampiyonluk yarışından kopmak istemiyorsa tamamen bu maçta varını yoğunu ortaya koyması gerekiyor bizleri umarım güzel bir maç bekler son zamanlar tüm futbol severlerin memnun kalmadığı bir lig izliyoruz bol bol duran maçlar ve çok fazla hakem müdahaleleri ile oyunu soğutan ve izleyicileri soğutan bir maç olmayacağını umuyoruz.FB-GS Derbi Hakkında Tüm Cevaplar

Fenerbahçe – Galatasaray Maçı Hangi Kanalda ?

13/03/2017 saat 19:00 da başlayacak olan dev derbi beiN sport’dan canlı olarak verilecek.

Fenerbahçe – Galatasaray Maçı ücretsiz izleme fırsatı ispor1.biz den hd kalitesinde ve kesintisiz olarak izleye bilirsiniz.

CANLI MAÇ İZLE 

Fenerbahçe

Büyük kayıplar  yaşayan ve taraftarların yönetim ve oynan futbola tepkileri gittikçe büyüyor, inatla kendi bildiği okuyan ve kendi bildiği futbolu oynatmaya çalışan Aykut KOCAMAN seyir zevki gerçekten düşük bir takım yönetiyor. Taraftar küsmüş olsa bile bu maçta stadın full dolacağını düşünüyoruz.

Örneği olmayan Teknik Direktör 

Dünyada Bu tarz futbolu sanırım oynatan teknik direktör yoktur Kuzey oynan futbola biraz benzete biliriz fizik gücü yüksek takımlardır genelde ama Aykut KOCAMANIN tamamen koşmaya dayalı futbolu bence yetenekli bir çok oyuncuları da köreltiyor. Takım koşmaya o kadar odaklanmış ki yeteneklerini göstermeye fırsat bulamıyor.

Şükrü Saraçoğlu Büyüsü

Fenerbahçe li tüm taraftarlar bu büyünün bozulmasını kesinlikle istemiyor. Eğer bu maçta bir GS galibiyeti alınırsa Aykut KOCAMAN tamamen yalnızları oynar.

Yönetimin tamamen düşündüğü tek şey seçimler ve ALİ KOÇ olmuşken tamamen yalnız kalan Aykut KOCAMAN tek başına savaşmaya devam ediyor. Hocanın moralinin çok kötü olduğu kesinlikle gözlerden kaçmıyor.

Galatasaray 

Galatasaray hakkında çok fazla söylenecek bir şey olmadığını söyleyebilriz Fatihin aslanları moral olarak çok iyi durumda ne kadar maddi problem yaşasalar takımın moral olarak çok iyi olduğunu görmekteyiz. Rekor kıran Gomis ise bu maçı dört gözle çektiğini görünüyor. Fatih Terim’in Bu maçta en büyük kozu kesinlikle bir sakatlık olmaz ise Gomis ve Rodriges olacağı gözüküyor.

Kacakbahis6 ailesi olarak iki takıma da başarılar diliyoruz. Umuyoruz ki az duran bir maç olur ve izleyenleri mutlu eden bir derbi olur.

YORUMLAR
    YORUM YAZ
    • İSİM
    • E-POSTA
    • YORUMUNUZ