Burak Yılmazdan galibiyet sözü..

Burak Yılmazdan galibiyet sözü

  • 29/03/2018 - 16:05
  • 331

Burak Yılmazdan galibiyet sözü

20 golle krallık yarışında ikinci sıradaki 32 yaşındaki forvet, “GalataSaray’ı camiamız için yeneceğiz” dedi

AVRUPA iÇiN ŞART

Burak Yılmaz’ın ağları havalandırdığı maçlarda Fırtına 8 galibiyet, 5 beraberlik ve bir mağlubiyet yaşadı. Süper forvet, G.Saray derbisi için de galibiyet sözü verdi. Burak’ın takım arkadaşlarına, “Galatasaray derbisini camiamız için kazanalım. Avrupa kupalarına gitmek istiyoruz. Galip gelmek için birbirimize söz verelim” dediği öğrenildi.

Trabzonspor’un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

– 3 puanın önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz! –

Hedeflerinin yukarıları olduğunu belirten Burak Yılmaz, “Çok özel bir dönemden geçiyoruz. Takım içinde ve hocalarımızla yaptığımız konuşmalarda iyi oyunun çok önemli olmadığı, 3 puanın önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Maçlara tamamen sonuç odaklı bakıyoruz. Antalyaspor maçını kazandığımız için mutluyuz. Eksiklerimiz var, yine de olacaktır. Kazandıkça eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Bugün taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Pazartesi olmasına rağmen bizleri yalnız bırakmadılar. Onlar bizi bırakmasın, biz de onları mutlu etmeye devam edelim.” dedi.

– Bende atabilirdim ama Olcay atsın moral bulsun istedim! –

Bir pozisyonda kendisi müsait durumdayken Olcay’a çıkardığı pas ile ilgili de konuşan golcü oyuncu, “Olcay cezası nedeniyle üç haftadır yoktu. Çok da üzgündü. Olcay’ı görünce golü o atsın istedim. Bende atabilirdim ama Olcay atsın moral bulsun istedim. Kısmet olmadı. Bu hafta olmadı önümüzdeki haftalara inşallah. Bundan sonraki hedefimizde yukarıları yakalamak olacak.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR
    YORUM YAZ
    • İSİM
    • E-POSTA
    • YORUMUNUZ