Blackburn Rovers Yeni Sponsoru 10b..

Blackburn Rovers Yeni Sponsoru 10bet

  • 24/07/2018 - 10:13
  • 306

Dünyanın en hızlı büyüyen online bahis şirketi 10bet, İngiltere Championship kulüplerinden Blackburn Rovers’ın yeni sponsoru oldu. 3 yıllık anlaşma ile birlikte kulübün ana sponsoru da böylece 10bet olacak.

Blackburn Rovers Yeni Sponsoru 10bet

İngiltere’nin en köklü kulüplerinden Blackburn Rovers, 10bet’i yeni ana sponsoru olarak tanıttı. Anlaşmanın şartlarını da açıklayan kulüp yöneticileri, takımın formalarında 10bet reklamlarının yer alacağını belirttiler. Bunun yanında Ewood Park’ta maç günlerinde 10bet reklamları bulunacak. Son olarak da kulübün resmi web sitesinde 10bet reklamları görülecek. 10bet, İngiltere Championship kulüplerinden Blackburn Rovers’ın 3 yıllık anlaşma ile ana sponsoru oldu.

Bu Anlaşma 10bet’in İngiltere’de Büyüme Stratejisinin Bir Parçası

SBtech altyapısı ile hizmet veren ve Türkiye’deki hizmetlerini KLASBAHİS üzerinden sürdüren 10bet, İngiltere piyasasında söz sahibi olmaya çalışıyor. Yeni mobil sürümü devreye sokan şirket, sponsorluk anlaşmalarıyla da dikkat çekmek istiyor. Bu anlaşmaların ilki Blackburn Rovers ile imzalandı. Anlaşmaların aynı hızla devam etmesi bekleniyor.

3 kez İngiltere şampiyonluğu bulunan Blackburn Rovers’ın 10bet markalı reklamlarla sahaya çıkacağı ilk maç 4 Ağustos’ta Ipswich Town mücadelesi olacak.

Daniel Corcos: “Premier Lig Yolunda Kulübü Destekleyeceğiz

10bet yöneticilerinden Daniel Corcos, yeni anlaşmayla ilgili açıklamalar yaptı:

“Blackburn, tutkulu bir taraftar kitlesine sahip. İngiltere’de büyüyen markamızla da harika bir uyum gösteriyorlar. Blackburn taraftarlarıyla ilişki kurmak için yeni kampanyalar düzenliyoruz. Blackburn’u Premier Lige dönüş yolunda desteklemek için sabırsızlanıyoruz.”

Blackburn Rovers Yönetim Kurulu Başkanı Steve Waggott ise şu ifadeleri kullandı:

“10bet’i kulübün ana sponsoru olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendimiz gibi ileri görüşlü bir şirket ile ortaklık kurmak harika. Umarız yolculuğumuz hem saha içinde hem de saha dışında başarılar getirecek”

Betspace 10 TL Bedava Bonus

Sitenin tasarımı ve kullanımı kalitesini ortaya koyduğundan üye olmak isteyenler farklı seçenekler üzerinden hizmet almak için sitedeki üyelik formunu doldurabilirler. Betspace 10 TL bedava bonus kazanmak isteyenler siteye giriş yaparak bunu kolayca kazanabilirler.

YORUMLAR
    YORUM YAZ
    • İSİM
    • E-POSTA
    • YORUMUNUZ